ПродукціяБанківське обладнанняДетектор валют

Детектор валют

Детектор валют PRO 4

Ультрафіолетовий детектор PRO-4 призначений для перевірки справжності банкнот різних держав світу, цінних паперів та документів (облігацій, акцій, водійських прав, кредитних карток, акцизних марок тощо).

Детектор валют PRO 4P

PRO 4P – ультрафіолетовий міні-детектор для визначення справжності банкнот та документів у будь-яких умовах: у транспорті, на ринках, торгових наметах, при операціях з готівкою та цінними паперами.

Детектор валют PRO 4S

Напівавтоматичний детектор справжності банкнот PRO 4S призначений для швидкої перевірки банкнот в ультрафіолетовому світлі (контроль люмінесценції паперу, захисних волокон, захисної смуги) у ручному режимі, контроль люмінесценції паперу в автоматичному режимі.


Детектор валют PRO 7

Детектор справжності банкнот економ-класу PRO 7 призначений для швидкої перевірки справжності банкнот різних держав світу, цінних паперів та документів (облігацій, акцій, водійських прав, кредитних карток, акцизних марок тощо). ) у падаючому ультрафіолетовому світлі.

Детектор валют PRO 12

PRO 12 – найпопулярніший на ринку детекторів. Призначений для визначення справжності банкнот у магазинах, офісах, банках, пунктах обміну валют, касах супермаркетів, торгових центрах.

Детектор валют PRO 12lpm

PRO 12 LPM – професійний детектор справжності валют, який здатний перевіряти банкноти практично за всіма захисними ознаками, що у поєднанні з його доступністю в порівнянні з іншими приладами аналогічного класу та відносною компактністю дозволяє використовувати його повсюдно для точної перевірки банкнот усіх держав світу та документів: у касах магазинів та супермаркетів, у торгових та розважальних центрах, АЗС, обмінних пунктах, банках та ін.

Детектор валют PRO 12pm

PRO 12PM призначений для визначення справжності банкнот у магазинах, офісах, банках, пунктах обміну валют, касах супермаркетів, торгових центрах.

Детектор валют СПЕКТР 5-А4

Ультрафіолетовий детектор валют Спектр 5-А4 призначений для аналізу одиничних банкнот та упакованих у пачках, дозволяє здійснювати контроль документів А4 формату, порівнювати кілька купюр, визначає справжність банкнот за люмінесцентними властивостями елемента дизайну банкноти.

p>
Детектор валют СПЕКТР 5, СПЕКТР 5/i9

Ультрафіолетові детектори валют Спектр 5, СПЕКТР 5/i9 — недорогі прилади для визначення справжності банкнот за люмінесцентними властивостями елемента дизайну банкноти. При цьому банкнотний папір не світиться в УФ-променях, а елементи дизайну люмінескують різним кольором. УФ-світлофільтр дозволяє позбутися засвітлення купюри видимим світлом УФ-лапми та підвищити контрастність зображення купюри.

Детектор валют СПЕКТР 5M

Ультрафіолетовий детектор валют Спектр 5М визначає справжність банкнот за люмінесцентними властивостями елемента дизайну банкноти. При цьому банкнотний папір не світиться в УФ-променях, а елементи дизайну люмінескують різним кольором.

Детектор валют CПЕКТР ЕКСПРЕС МП

Універсальний детектор валют CПЕКТР ЕКСПРЕС МП включає три види контролю: дозволяє повіряти банкноти в ультрафіолеті, білому світлі, що проходить, і використовувати вбудований магнітний датчик.

Детектор валют SPEED DC-130USD автоматичний

SPEED DC-130USD — автоматичний високошвидкісний детектор, що визначає справжність лише USD. Конструкція детектора виходить з складних сучасних технологіях. Виявлення фальшивих банкнот здійснюється на основі магнітної та інфрачервоної детекції, а також тестування захисної смуги.

Сьогодні:

Новини фірми.

Погода сьогодні

Курс валют

Курс долара