ПродукціяБанківське обладнанняДетектор валют SPEED DC-130USD автоматичний

Детектор валют SPEED DC-130USD автоматичний


Збільшити зображення
SPEED DC-130USD — автоматичний високошвидкісний детектор, що визначає справжність лише USD. Конструкція детектора виходить з складних сучасних технологіях. Виявлення фальшивих банкнот провадиться на основі магнітної та інфрачервоної детекції, а також тестування захисної смуги.

Детектор компактний і простий у використанні: інформація про банкноти, що пройшли контроль (укладаються ззаду детектора) відображається на ж/к дисплеї, підозрілі банкноти зі звуковим сигналом і кодом помилки повертаються назад . Після закінчення перевірки можна переглянути кількість та покупюрну будову перевірених банкнот.

Детектор має магнітний датчик, що складається з двох магнітних головок, що дозволяє зчитувати магнітну картку банкноти вздовж обох країв. Наявність оптичних датчиків дозволяє визначити номінал банкноти, ідентифікувати оптичну щільність паперу, збіг оптичного образу з обох сторін, і навіть геометричні розміри банкнот, що перевіряються. Детектор має рідкокристалічний дисплей з підсвічуванням, що відображає номінал, кількість перевірених банкнот, суму кожного номіналу, загальну суму перевірених банкнот, коди помилок. Справжня банкнота прямує детектором вперед через щілину для виведення банкнот. Сумнівна банкнота повертається назад. Коли банкнота «здається» апарату сумнівною, на дисплеї вказується повідомлення про помилку та її код. Це повідомлення супроводжується звуковим сигналом.


Технічні характеристики SPEED DC-130USD
Види детекції перевірка в ультрафіолетовому світлі
ІК контроль
аналіз магнітних міток
детекція прихованої нитки
Швидкість перевірки не більше 2 с
Потужність УФ-лампи 12 Вт
Харчування від мережі 220В (50 Гц)
Габарити 332 x 133 x 99,5 мм
Вага 1,4 кг
Сьогодні:

Новини фірми.

Погода сьогодні

Курс валют

Курс долара