ПродукціяБанківське обладнанняДетектор валютДетектор валют CПЕКТР 5-А4

Детектор валют CПЕКТР 5-А4


Збільшити зображення
Ультрафіолетовий детектор валют Спектр 5-А4 призначений для аналізу одиничних банкнот та упакованих у пачках, дозволяє здійснювати контроль документів А4 формату, порівнювати кілька купюр, визначає справжність банкнот за люмінесцентними властивостями елемент дизайну банкноти.

При цьому банкнотний папір не світиться в УФ-променях, а елементи дизайну люмінескують різним кольором. УФ-світлофільтр дозволяє позбутися засвітлення купюри видимим світлом УФ-лапми та підвищити контрастність зображення купюри.

Детектор валют Спектр 5-А4 дає змогу проводити аналіз одиничних банкнот та виявляти флуоресценцію паперу у пачках банкнот (проводити експрес-аналіз упакованих пачок банкнот). Рекомендується для касирів, які працюють у торгівлі.

У конструкції приладу є козирок, що захищає очі оператора від прямого попадання УФ-світла. Боковини приладу максимально затіняють робочий простір для створення якісного ультрафіолетового освітлення. У приладі використовується лампа із довжиною хвилі максимуму УФ-світла 365 нм. Для спеціальних цілей можна встановити за бажанням замовника інших ламп з іншими довжинами хвиль максимуму УФ-світла. Детектор валют Спектр 5-А4 перевіряє одну захисну ознаку.


Технічні характеристики СПЕКТР 5-А4
Види детекції автентифікація в ультрафіолетовому світлі (контроль люмінесценції паперу, захисних волокон, захисної смуги)
Тип УФ-лампи Росія ЛУФЛ 6
Кількість ламп 1
Потужність УФ-лампи 6 Вт
Довжина хвилі УФ-лампи 365 нм
Споживана потужність трохи більше 20 Вт
Харчування від мережі 220В (50 Гц)
Габарити 240 x 110 x 130 мм
Вага 1,1 кг
Сьогодні:

Новини фірми.

Погода сьогодні

Курс валют

Курс долара