ПродукціяБанківське обладнанняДетектор валютДетектор валют PRO 12LPM

Детектор валют PRO 12LPM


Збільшити зображення
PRO 12 LPM – професійний детектор справжності валют, який здатний перевіряти банкноти практично за всіма захисними ознаками, що у поєднанні з його доступністю порівняно з іншими приладами аналогічного класу та відносною компактністю дозволяє використовувати його повсюдно для точної перевірки банкнот усіх держав світу та документів: у касах магазинів та супермаркетів, у торгових та розважальних центрах, АЗС, обмінних пунктах, банках та ін.

Прилад оснащений двома потужними ультрафіолетовими лампами потужністю 6 Вт кожна, що дозволяє легко контролювати при будь-якому освітленні такі ознаки зашиті, як захисні волокна, захисна нитка з позначенням номіналу та ін.

Можливість перевірки магнітних міток допомагає контролювати наявність магнітної фарби. Донне освітлення у поєднанні з 5-кратною лупою забезпечує ретельну перевірку таких захисних ознак, як водяні знаки, зображення, що поєднуються, мікровізерунки, мікродрук.

Крім того, PRO-12 LPM оснащений сенсорним датчиком включення - прилад сам вмикається при піднесенні банкнот до робочого відсіку і сам відключається через 30 секунд після вилучення банкноти з робочої області детектора. Це суттєво економить ресурс ламп - до 30 разів!


Технічні характеристики PRO-12LPM
Види детекції в ультрафіолетовому світлі, магнітна, на просвіт, лупа (п'ятикратне збільшення)
Потужність УФ-лампи 2x6 Вт
Довжина хвилі УФ-лампи 365 нм
Час запалювання лампи 1c
Підсвічування 1 лампа 4 Вт
Споживана потужність 12 Вт
Харчування від мережі 220В (50 Гц)
Габарити 270 х 140 х 160 мм
Вага 0,9 кг
Сьогодні:

Новини фірми.

Погода сьогодні

Курс валют

Курс долара