ПродукціяБанківське обладнанняДетектор валютДетектор валют CПЕКТР 5M

Детектор валют CПЕКТР 5M


Збільшити зображення
Ультрафіолетовий детектор валют Спектр 5М визначає справжність банкнот за люмінесцентними властивостями елемента дизайну банкноти. При цьому банкнотний папір не світиться в УФ-променях, а елементи дизайну люмінескують різним кольором. УФ-світлофільтр дозволяє позбавитися від засвічення купюри видимим світлом УФ-лапми та підвищити контрастність зображення купюри.

Детектор валют Спектр 5М дає можливість проводити аналіз одиничних банкнот та виявляти флуоресценцію паперу в пачках банкнот (проводити експрес-аналіз упакованих пачок банкнот).

Рекомендується для касирів, які працюють у торгівлі. У конструкції приладу є козирок, що захищає очі оператора від прямого влучення УФ-світла. Боковини приладу максимально затіняють робочий простір для створення якісного ультрафіолетового освітлення. У приладі використовується лампа із довжиною хвилі максимуму УФ-світла 365 нм. Для спеціальних цілей є можливість встановлення за бажанням замовника інших ламп з іншими довжинами хвиль максимуму УФ-світла.

Детектор валют Спектр 5М перевіряє одну захисну ознаку.


Технічні характеристики СПЕКТР 5M
Види детекції перевірка автентичності в ультрафіолетовому світлі (контроль люмінесценції паперу, захисних волокон, захисної смуги)
Тип УФ-лампи White Dove FL4WT5/BLB
Кількість ламп 1
Потужність УФ-лампи 9 Вт
Довжина хвилі УФ-лампи 365 нм
Споживана потужність трохи більше 20 Вт
Харчування від мережі 220В (50 Гц)
Габарити 200 x 120 x 80 мм
Вага 0,7 кг
Сьогодні:

Новини фірми.

Погода сьогодні

Курс валют

Курс долара