ПродукціяКасові апаратиMINI-T 400МЕ (MINI-T400) з КСЕФ

Касовий апарат MINI-T 400МЕ (MINI-T400) з КСЕФ


Збільшити зображення
MINI-T 400МЕ (MINI-T400) – портативний касовий апарат з контрольною стрічкою в електронній формі та вбудованим GSM/GPRS-модемом.

MINI-T 400МЕ — ортативний касовий апарат з контрольною стрічкою в електронній формі та можливостями передачі даних бездротовими каналами зв'язку (GPRS).


Касовий апарат MINI-T400МЕ має контрастний графічний екран, надійний механізм друку (SEIKO, Японія), клавіатуру з підвищеною зносостійкістю та акумуляторну батарею, що забезпечує тривалу роботу без підключення до електромережі.

Система команд касового апарату MINI-T 400МЕ максимально наближена до тієї, що реалізована у MINI-500.02ME. Для MINI-T 400МЕ розроблено прикладну програму, яка дозволяє через ПК виконувати налаштування та програмування касового апарату (додавати базу товарів, змінювати базові налаштування та ін.).

Головна особливість касового апарату MINI-T 400МЕ — вбудований GSM/GPRS-модем, що відкриває перед користувачами нові можливості:

  • віддалено керувати та контролювати роботу касового апарату;
  • приймати безготівкову оплату товарів та послуг пластиковими картками Visa та MasterCard (потрібне підключення зчитувача магнітних карток);
  • приймати миттєві платежі (поповнення рахунків мобільних операторів, оплата послуг провайдерів інтернету, кабельного телебачення та інше).

Віддалене керування та контроль

Касовий апарат MINI-T 400МЕ оснащений вбудованим GSM/GPRS-модемом. Підключивши касовий апарат MINI-T 400МЕ до системи віддаленого управління та контролю, можна віддалено стежити за станом справ на торгових точках та контролювати їхню роботу. Веб-інтерфейс системи простий і зрозумілий, з ним легко та зручно працювати.
Вбудований GSM/GPRS-модем дозволяє встановити зв'язок з обліковою системою підприємства, передавати та приймати дані. У фоновому режимі, без участі касира, відбувається оновлення цін на товари та пересилання звітів.

На комп'ютер керуючого надходить інформація від касових апаратів: зміст кожного чека, підсумкові дані за зміну та інша інформація.
Система віддаленого керування та контролю одночасно може обслуговувати десятки та сотні касових апаратів. Вона надійно захищена від втрати інформації та несанкціонованого доступу.

Функції платіжного терміналу

Завдяки вбудованому GSM/GPRS-модему, касовий апарат MINI-T 400МЕ може виконувати функції платіжного терміналу.
Підключивши до касового апарату MINI-T 400МЕ зовнішній зчитувач магнітних карток, можна приймати безготівкову оплату товарів та послуг картками стандарту Visa та MasterCard.
Підключивши касовий апарат MINI-T 400МЕ до платіжної системи, можна приймати миттєві платежі та отримувати додатковий дохід - комісійні від провайдерів мобільного зв'язку, інтернет, кабельного телебачення та інших послуг.

Сфери застосування касового апарату MINI-T 400МЕ:

  • Касовий апарат MINI-T 400МЕ може використовуватися як універсальний касовий апарат або спеціалізований — для поштових відділень, автовокзалів, підприємств з оподаткуванням за двома податковими ставками.
  • Поштові відділення. На поштових відділеннях зв'язку касовий апарат MINI-T 400МЕ може виконувати широкий спектр операцій: реєструвати поштові відправлення, електронні повідомлення та телеграми; обслуговувати операції з прийому грошових переказів, виплати пенсій, оформлення підписок.
  • Автовокзали та автостанції. Маючи функцію друку квитків, багажних квитанцій та інших проїзних документів, касовий апарат MINI-T 400МЕ успішно може використовуватися на автовокзалах.
  • Підприємства з подвійним оподаткуванням.Реалізований у MINI-T 400МЕ алгоритм розрахунку другого податку дозволяє використовувати цей касовий апарат як для розрахунку місцевих (наприклад, туристичного збору), так і загальнодержавних податків (таких як збір на обов'язкове пенсійне страхування). Таким чином, касовий апарат MINI-T 400МЕ може використовуватись у сферах, для яких передбачено подвійне оподаткування (продаж ювелірних виробів, прийом платежів за послуги мобільного зв'язку, послуги ломбардів тощо).

Портативний касовий апарат MINI-T 400МЕ внесений до Державного реєстру РРО та сертифікований відповідно до вимог радіообладнання.

Технічні характеристики MINI-T 400МЕ (MINI-T400) із КСЕФ
Версія ПЗ 4101-4
Кількість програмованих товарів 8192
Кількість касирів 8
Кількість відділів 64
Швидкість друку 8 рядків/с
Ширина стрічки 58 мм
Кількість символів у назві товару 48
Діаметр рулону до 40 мм
Символів у рядку 32
Податкові групи та додаткові збори
з позитивним результатом 6
з негативним результатом 6
додаткових зборів із позитивним підсумком 5
додаткових зборів із негативним підсумком 5
Дисплей
Кількість 1
Тип дисплея РК графічний 128х64 (8 рядків)
Підсвічування дисплея є
Додатково відображення заряду акумулятора, режиму підключення до ПК, необхідності зняття Z-звіту, активації подвійного оподаткування, рівня GSM-сигналу
GPRS-зв'язок
Стандарт 850/900/1800/1900
Антенна зовнішня
Клас GPRS 12
Кількість SIM-карт 2
Клавіатура
Тип клавіатури вологозахищена
Кількість клавіш 24
Підсвічування є
Харчування
Джерело живлення вбудована акумуляторна батарея
Тип батареї літій-полімерна
Ємність, Ач 1,5 (опціонально 2,0)
Підзаряджання акумулятора через блок живлення
Інтерфейс
RS232 4x
USB 1x
Зовнішні пристрої, що підключаються
ПК так
Сканер так
Терези так
Платіжний термінал так
Модем вбудований
Грошова скринька ні
Зчитувач магнітних карток Зовнішній магнітних карт (опція)
Фізичні характеристики
Габаритні розміри (ШхГхВ) 95 х 225 х 75 ММ
Умови зберігання +5°C … +40°C при відносній вологості не більше 80%
Робочі умови +10°C … +35°C при відносній вологості 40-80% без конденсату

Документація та програмне забезпечення для касового апарату MINI-T 400ME (MINI-T400) з КСЕФ:

Посібник з експлуатації MINI-T 400ME (версія 4101-4 з КСЕФ) MINI-T400ME_manual_v4101-4.pdf
Програмне забезпечення (версія 1.0.12.823 бета-версія) MINI_SetupUniprog_v1_0_12_823.zip
OLE-сервер (dll бібліотека) версія від 10.01.2014 ecrT400_v1_1_14_110.rar
Програмне забезпечення для налаштування комунікаційного блоку Uniq Commander UNIQ_Commander.zip
Дравер USB для касового апарата MINI-TXX_USB-driver.zip
Сертифікат відповідності для касових апаратів 2013-2018 років. випуску MINI-T_sertifikat2013-2018.pdf
Сьогодні:

Новини фірми.

Погода сьогодні

Курс валют

Курс долара