Продукція

Касові апарати

Касові апарати MINI та нові вимоги законодавства

Відповідно до Закону України "Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг", з 1 січня 2013 року набули чинності вимоги до порядку передачі електронних копій розрахункових документів та фіскальних звітних чеків з касових апаратів безпосередньо до органів податкової служби з використанням дротових та бездротових каналів зв'язку в автоматичному режимі... Читати далі
Портативні касові апарати.
Касовий апарат MINI-T 400МЕ (MINI-T400) з КСЕФ

MINI-T 400МЕ (MINI-T400) – портативний касовий апарат з контрольною стрічкою в електронній формі та вбудованим GSM/GPRS-модемом.

Касовий апарат MINI-T51.01

MINI-T51.01 — портативний касовий апарат з контрольною стрічкою в електронній формі, вбудованим GSM/GPRS-модемом та зчитувачем магнітних карток. Має Ethernet-порт для дротового підключення до інтернету.

Касовий апарат MINI-T 400МЕ

MINI-T 400МЕ — Новий портативний касовий апарат MINI-T 400МЕ виробництва «Юнісистем» має вбудований GSM/GPRS-модем, може бути підключений до системи віддаленого керування та контролю, а також виконувати функції платіжного терміналу.

Касовий апарат MINI-T 400МЕ внесений до Державного реєстру РРО та сертифікований відповідно до вимог радіообладнання.


Стаціонарні касові апарати.
Касовий апарат MINI-T61.01

MINI-T61.01 — стаціонарний касовий апарат з контрольною стрічкою в електронній формі, вбудованим GSM/GPRS-модемом та зчитувачем магнітних карток. Має Ethernet-порт для дротового підключення до інтернету.

Касовий апарат Екселліо DP-15

Екселіо DP-15 — перша бюджетна модель портативних касових апаратів ТМ «Екселіо». Своєю появою модель DP-15 завдячує сучасному підприємцю, який виважено робить кожен крок, особливо при придбанні інструментів для ведення власного бізнесу.

Касовий апарат Екселліо DP-25

Екселіо DP-25 — ергономічний та функціональний касовий апарат для широкого застосування у сфері послуг та торгівлі. Графічний дисплей, професійна клавіатура та система заправки паперу drop-ip забезпечують зручність та легкість програмування.

Касові апарати для АЗС.
Спеціалізований електронний контрольно-касовий апарат для АЗС "Марія-ЛТ-МТМ-ПОС"

СЕККА «Марія-ЛТ-МТМ-ПОС» - це програмно-технічний комплекс для повного вирішення завдань системи обліку та управління на АЗС та АЗК.

Спеціалізований електронний контрольно-касовий апарат для АЗС "Марія-303А2"

Сьогодні:

Новини фірми.

Погода сьогодні

Курс валют

Курс долара