ПродукціяМодемиІнтелектуальний модем IKC-М2 Combi

Інтелектуальний модем Combi


Збільшити зображення
Модем IKC-М2 Combi забезпечує передачу контрольно-звітної інформації в електронному вигляді до органів ДПС, надаючи користувачам вибір використання каналів зв'язку, як провідного, так і бездротового. .

Модем IKC-М2 Combi разом з касовим апаратом IKC-M500 та фіскальними реєстраторами ІКС-Е260Т, IКС-483 LT - забезпечує передачу контрольно -звітної інформації в електронному вигляді до органів ДПС України, надаючи користувачам вибір використання каналів зв'язку, як провідного, так і бездротового.

Новинка відповідає всім вимогам ЗАКОНУ УКРАЇНИ від 02.10.2010 №265 «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та Наказу Міністерства Фінансів України від 08.10.2012 №1057 «Про затвердження Вимог щодо створення контрольної електронній формі у реєстраторах розрахункових операцій та модемів для передачі даних та Порядку передачі електронних копій розрахункових документів та фіскальних звітних чеків реєстраторів розрахункових операцій дротовими або бездротовими каналами зв'язку до органів державної податкової служби».


Модем має 4 інтерфейси підключення:

  • RS232 (DB-9M) - для підключення до ЕККА та конфігурування IKC-M2
  • RS232 (DB-9F) - для підключення до ПК та периферійних пристроїв
  • USB OTG - для підключення 3G/GPRS/EDGE-модему
  • Ethernet - для підключення до комп'ютерної мережі LAN/WAN.

Документація та програмне забезпечення для IKC-М2 Combi:

Конфігуратор з налаштування модему IKC-M2 Combi. ikc-m2-combi-25. zip
Сьогодні:

Новини фірми.

Погода сьогодні

Курс валют

Курс долара