ПродукціяМодеми

Модеми

Модем до касових апаратів UNS-SM12.03 GSM

Інтелектуальний модем UNS-SM12.03 GSM — це портативний електронний пристрій, що виконує функції передачі звітної інформації від РРО на сервер інформаційного еквайєра. Прийом та передача даних здійснюється через канали GPRS-зв'язку.

Модем IKC-М2 Combi

Модем IKC-М2 Combi забезпечує передачу контрольно-звітної інформації в електронному вигляді до органів ДПС, надаючи користувачам вибір використання каналів зв'язку, як дротового так і бездротового.

Модем ХМ-01

Модем XM-01 призначений для передачі звітної інформації до органів податкової служби бездротовими (GPRS) та/або провідними (LAN) каналами зв'язку. Використовується з касовими апаратами Калина та фіскальним реєстратором МІНІ-ФП.


GSM/GPRS/EDGE модем МtМ com

GSM/GPRS/EDGE модем МtМ com це унікальна універсальна розробка в галузі передачі даних по GSM/GPRS-каналах. Модем є пристроєм, який може працювати як простий GSM/GPRS модем, що використовує режим AT команд.

Модем до касових апаратів UNS-SM12 GSM

Інтелектуальний модем UNS-SM12 GSM — це універсальний програмований пристрій, призначений для прийому, зберігання, обробки та передачі даних по каналах GPRS-зв'язку. Оснащений зовнішньою антеною. Інтерфейси: RS232, USB.

Інтелектуальний модем MINI-1 GSM

Інтелектуальний модем MINI-1 GSM — це компактний мобільний електронний пристрій для обміну даними між POS-обладнанням торгової точки та обліковим ПЗ підприємства за допомогою GPRS-зв'язку. Оснащений зовнішньою антеною. Інтерфейс: RS232.

GSM/GPRS-термінал передачі даних UNIDEX-TERM

Термінал передачі даних UNIDEX-TERM призначений для збирання та обміну даними між обладнанням торгової точки та обліковою програмою підприємства по каналах GPRS-зв'язку. Оснащений вбудованою антеною. Інтерфейси: RS232, USB.

GSM/GPRS-термінал передачі даних UNS-TERM-S.01

Термінал передачі даних UNS-TERM-S.01 — портативний електронний пристрій, що виконує функції віддаленого зв'язку касових апаратів із сервером приймання-передачі даних каналами GPRS-зв'язку. Оснащений зовнішньою антеною. Інтерфейси: RS232, USB.

Сьогодні:

Новини фірми.

Погода сьогодні

Курс валют

Курс долара