Лічильники банкнот

Лічильники банкнот PRO 15

Лічильник банкнот PRO-15 – найменший у світі лічильник банкнот з такими характеристиками. Незважаючи на свої скромні розміри, лічильник чудово виконує свою функцію, перераховуючи гроші зі швидкістю 900 банкнот за хвилину.

Лічильники банкнот PRO 35

Лічильник банкнот PRO-35 – унікальний прилад, що поєднує в собі компактний лічильник банкнот та багатофункціональний детектор валют, що дозволяє перевіряти банкноти за 3 видами детекції.

Лічильники банкнот PRO 40 NEO

Лічильник банкнот PRO 40 NEO – лічильник банкнот економ-класу. Рахунок, фасування, перевірка по оптичній щільності та на здвоєність. Вважає невеликі обсяги банкнот різних країн, зокрема рублів, USD, EURO. Ідеальне рішення для невеликого магазину.


Лічильники банкнот PRO 57

Лічильник банкнот PRO 57 - універсальний лічильник нового покоління! Призначений для перерахунку, підсумовування, фасування та перевірки на справжність банкнот різних держав за 1 видом детекції (перевірка з оптичної щільності).

Лічильники банкнот PRO 57MU/S

Лічильник банкнот PRO 57UM/S - універсальний лічильник нового покоління! Призначений для перерахунку, підсумовування, фасування та перевірки на справжність банкнот різних держав за 1 видом детекції (перевірка по оптичній щільності, магнітним міткам та в УФ світлі).

Лічильники банкнот PRO 95

Професійний лічильник банкнот PRO 95 — представник лінії банківського обладнання «CASH LINE» — є точною, надійною автоматичною машиною для перерахунку та перевірки середніх та великих обсягів різних видів валют: EURO, USD, Російські рублі.

Лічильники банкнот SPEED LD-50 A

Лічильник банкнот SPEED LD-50 A — єдиний апарат у своєму класі, що має УФ-детекцію. Ідеальний помічник для малого бізнесу: рахує і одночасно перевіряє банкноти.

Лічильники банкнот SPEED LD-60 B

Лічильник банкнот SPEED LD-60B призначений для швидкого та точного перерахунку різних видів валют, талонів АЗС, цінних паперів.

Сьогодні:

Новини фірми.

Погода сьогодні

Курс валют

Курс долара