ПродукціяФіскальні реєстратори

Фіскальні реєстратори

Фіскальний реєстратор ЕККР «КСТ-В1»

ЕККР «КСТ-В1» — спеціалізований електронний контрольно-касовий реєстратор операцій купівлі-продажу іноземної валюти.

Фіскальний реєстратор МІНІ-ФП54.01

МІНІ-ФП54.01 — портативний фіскальний реєстратор з контрольною стрічкою в електронній формі та вбудованим GSM/GPRS-модемом. Має Ethernet-порт для дротового підключення до Інтернету. Працює з великою базою товарів.

Фіскальний реєстратор МІНІ-ФП82.01

МІНІ-ФП82.01 — стаціонарний фіскальний реєстратор із контрольною стрічкою в електронній формі (КСЕФ). Має вбудований GSM/GPRS-модем та можливість провідного підключення до інтернету через Ethernet. Для точок продажу з великим потоком покупців.

Фіскальний реєстратор МІНІФП81.01

МІНІФП81.01 — фіскальний реєстратор з контрольною стрічкою в електронній формі та вбудованим GSM/GPRS-модемом. Має Ethernet-порт для дротового підключення до Інтернету. Працює з великою базою товарів.


Фіскальний реєстратор Марія-304Т із КЛЕФ

Модель Марія-304Т являє собою сучасний фіскальний реєстратор в невеликому, за розміром корпусі.

Фіскальний реєстратор Марія-304Т1 з КЛЕФ

Модель Марія-304Т1 Додаткова перевага в унікальному бризкозахисному корпусі забезпечує герметичність виробу.

Фіскальний реєстратор Марія-304Т2 з КЛЕФ

Модель Марія-304Т2 Високошвидкісний фіскальний реєстратор призначений для підприємств різних форматів з дуже великим потоком покупців.

Фіскальний реєстратор Екселліо FP-280

Модель Екселліо FP-280 найдоступніший і конструктивно простий фіскальний реєстратор Екселліо. Реєстратор виконаний на базі принтера Citizen СТ-5280, відомого завдяки своїй надійності та невибагливості.

Фіскальний реєстратор Екселліо FP-700

Модель Екселліо FP-700 потужний фіскальний реєстратор на базі високоякісного японського принтера Sanei, розрахований для роботи в умовах супермаркетів, мережевих аптек, підприємств громадського харчування та інших об'єктів з великим потоком покупців.


Сьогодні:

Новини фірми.

Погода сьогодні

Курс валют

Курс долара