ПродукціяМодеми

Модеми

Інтелектуальний модем
UNS-SM31.01 GSM

UNS-SM31.01 GSM — інтелектуальний модем, що вбудовується, який призначений для прийому, зберігання, обробки та передачі даних по каналах GPRS-зв'язку. Цей модем може бути вбудований у корпус касового апарату MINI-500ME.

Інтелектуальний модем UNS-SM12 GSM

Інтелектуальний модем UNS-SM12 GSM — це універсальний програмований пристрій, призначений для прийому, зберігання, обробки та передачі даних по каналах GPRS-зв'язку. Оснащений зовнішньою антеною. Інтерфейси: RS232, USB.

Інтелектуальний модем MINI-1 GSM

Інтелектуальний модем MINI-1 GSM — це компактний мобільний електронний пристрій для обміну даними між POS-обладнанням торгової точки та обліковим ПЗ підприємства за допомогою GPRS-зв'язку. Оснащений зовнішньою антеною. Інтерфейс: RS232.


GSM/GPRS-термінал передачі даних UNIDEX-TERM

Термінал передачі даних UNIDEX-TERM призначений для збирання та обміну даними між обладнанням торгової точки та обліковою програмою підприємства по каналах GPRS-зв'язку. Оснащений вбудованою антеною. Інтерфейси: RS232, USB.

GSM/GPRS-термінал передачі даних UNS-TERM-S.01

Термінал передачі даних UNS-TERM-S.01 — портативний електронний пристрій, що виконує функції віддаленого зв'язку касових апаратів із сервером приймання-передачі даних каналами GPRS-зв'язку. Оснащений зовнішньою антеною. Інтерфейси: RS232, USB.

Сьогодні:

Новини фірми.

Погода сьогодні

Курс валют

Курс долара