ПродукціяРішення для автоматизації

Рішення для автоматизації

UNIDEX. Комплекс дистанційного контролю електронних касових апаратів

Комплекс UNIDEX розроблений для автоматизації мереж роздрібної торгівлі різного масштабу: від одиночних точок продажу до великих, територіально розкиданих торгових мереж.

Аптека Стандарт

Бюджетне рішення для автоматизації аптек на базі POS-терміналу UNS mPOS2 із встановленим спеціалізованим програмним забезпеченням та фіскального реєстратора MINI-ФП6.

АЗС- СИСТЕМА.01

Система автоматизації автозаправних станцій для дистанційного керування паливороздавальними колонками та відпуску нафтопродуктів, супутніх товарів та послуг. Передбачено різні форми оплати.

Готель

Система автоматизації для управління готелями та готельними комплексами різного класу. Дозволяє автоматизувати всю основну діяльність готелю.


Магазин

Компактний та надійний комплекс обладнання з великими функціональними можливостями на базі POS-обладнання Posiflex, фіскального реєстратора MINI-ФП6 та програмного пакету UNISYSTEM Магазин.

Ресторан

Компактний комплекс для автоматизації невеликих ресторанів, кафе, барів на базі використання спеціалізованого торговельного обладнання Posiflex, фіскального реєстратора MINI-ФП6 та програмного пакету UNISYSTEM Ресторан.

Сьогодні:

Новини фірми.

Погода сьогодні

Курс валют

Курс долара